1 2 20

 

 

Laminuotos grindys  - nuolat populiarėjančios, tvirtos ir pigesnės nei medinės, tai - grindų danga su paviršiaus sluoksniu, susidedančiu iš vieno ar daugiau plonų pluoštinės medžiagos (dažniausiai popieriaus) plėvelių, impregnuotų aminoplastinėmis, termoaktyviomis (sukietėjančiomis) dervomis (dažniausiai melaminu). Siūlome kokybiškas I-os rūšies Krono Original (Vokietija), Kronopol (Lenkija), Tarkett (Vokietija), Krono Swiss Group (Lenkija) laminuotas grindis ir ekonomiškas, puikias II-os rūšies laminuotas grindis.

Parketlentės  - gaminamos iš natūralios medienos. Siūlome įvairių gamintojų dvisluoksnes ir trisluoksnes parketlentes. Savo natūraliu grožiu, šiluma bei ekologiškumu medinės grindys gerokai išsiskiria iš visų kitų naudojamų grindų dangų. Dėl nenutrūkstamo technologijų vystymosi šiandien medinės grindys tapo ne tik prieinamos platesniam gyventojų sluoksniui, bet patikimumu bei ilgaamžiškumu atitinka reiklesnių vartotojų poreikius. Yra skiriami du pagrindiniai medinių grindų tipai - grindys iš masyvo ir klijuotos trisluoksnės ar dvisluoksnės medinės grindys.

Masyvo grindys  - natūraliausios ir nekenkiančios sveikatai, neklijuotos ir itin ilgaamžės. Medžio masyvo grindų kiekviena atskira lentelė pagaminta iš vientiso medžio masyvo. Ko gero, galėtų būti subtiliausias Jūsų pasirinkimas. Siūlome su apdaila ir be jos, išskirtines gamta alsuojančias grindis.

PVC grindų danga   - skirta tiems, kurie pageidauja, kad grindys tarnautų ilgai ir nereikėtų itin jomis rūpintis. Jos tinka kloti kone visose patalpose bei įvairiausios paskirties objektuose - nuo oro uosto iki vonios kambario. Puikus sprendimas šiuolaikiniams namams kai virtuvė, svetainė, laiptai vienoje erdvėje.
Minimali priežiūra, elastingo bei atsparaus paviršiaus komfortiškumas, nejautrumas avalynei, ilgaamžiškumas, nesudėtingas įrengimas.
Šiuolaikinių technologijų ir modernaus dizaino dėka, PCV lenteles sunku atskirti nuo tikro medžio ar akmens dangų. Tinka komercinėms, gamybinėms patalpoms, biurams. Prekiaujame tik saugia aplinkai PVC danga. Galite rinktis klijuojamas, suneriamas dangas, geriausiomis kainomis Lietuvoje.  Prekiaujame šių gamintojų dangomis:

Puiki danga šildomoms grindims, kuri 100% atspari drėgmei! Atsparumo klasės: nuo 32 iki 34

 

 

Kamštinė grindų danga  - kamštis yra natūrali ir ekologiška medžiaga, pasižyminti gera garso, šilumos izoliacija. Be to, atspari drėgmei, ugniai, netraukia dulkių, labai tinka Jūsų vaikų kambariui.

Taip pat pas mus rasite laminuotą sienų apdailą, įvairių rūšių paklotusapdailos elementus.

Pas mus rasite viską, ko reikia Jūsų grindims!