1 2 3
Apie mus
Kad ir kur benueitumėt, nuvažiuotumėt, lankytumėtės, jus visų pirmiausia pasitiks durys. Medinės, šarvuotos lauko durys, su langu ir spalvotos, prabangios vidaus durys, o galbūt visai paprastos, tačiau jos kaip vizitinė kortelė žmogui. Žinoma, vėliau akys nukryps į kitas erdves - tai grindys, kuriomis žengsite, tai langai, pro kuriuos džiaugsitės aplinka, tai interjeras, kuriuo grožėsitės.

Kad visa tai sukurtume dirbame jums jau šešerius metus. Kiekvieną dieną stengiamės, ieškome tobulumo, kad jūsų namuose būtų jauku, nuoširdu, šviesu ir malonu būti. O kad sukurtume pilnatvę ir nepriekaištingą interjero dermę, savo darbus koncentruojame ne į vieną, bet į keletą tarpusavyje susijusių gaminių. Kaip jau minėjome, tai durys, grindys, plastikiniai langai ir žaliuzės, kurios juos papuoš . Visos šios namų detalės apibrėžia visa namų interjero gamą, todėl LENEX stengiasi sukurti tą erdvę į kurią įžengiate, visų pirma, jūs, svečiai, žmonės, kuriuos mylite, su kuriais bendraujate.


• Durų būna įvairiausių - vidaus, lauko, laiptinių, gamybinių cechų, netgi priešgaisrinių, tačiau mums svarbiausia, kad durys, kuriomis prekiaujame būtų saugios, patvarios ir tvirtai pasitiktų kiekvieną pro jas žengiantį. Todėl gaminame visiems gyvenimo atvejams tinkančias - tai medinės, šarvuotos, vidaus ir lauko, stiklinės, dvigubos ir kitokių t.t. Jums beliks pasirinkti. 
• Esame ekologiškai atsakinga įmonė, todėl stengiamės tausoti šilumą, neeikvoti energijos, tačiau visų svarbiausia investuojame į jūsų sveikatą. Todėl mūsų gaminami Trocal, KBE, Kömmerling plastikiniai langai  atitinka aukščiausius ne tik gamybos, tačiau ir ekologijos standartus. Tai yra, plastikinius langus LENEX gamina tik iš bešvinio profilio. Moksliškai įrodyta, jog ši medžiaga absoliučiai nekenkia sveikatai. Maža to, namuose mėgausitės pigia šiluma. Kodėl pigia? Todėl, kad šių langų varomasis arkliukas yra nepralaidumas orui. O šiuolaikinių technologijų dėka, šie langai užkirs kelią bet kokiam iš gatvės sklindančiam triukšmui.
• Be langų, neretai tenka pasirūpinti ir žaliuzėmis. O LENEX tokias gali pasiūlyti. Šiais laikais, kai pasiūla milžiniška labai sunku išsirinkti sau tinkamiausią variantą, tačiau mūsų žaliuzės  nestokoja nei asortimento, nei išskirtinumo. Taip pat siūlome įvairiausių dydžių, ir skirtingų rūšių žaliuzių. Vieniems artimesnės vertikalios žaliuzės, kitų širdys linksta prie horizantalių, todėl esame pasiruošę jums padėti. Be žaliuzių, turime platų ir roletų pasirinkimą. 
• Kokybiška grindų danga  jau tampa retenybe. Tačiau LENEX visuomet kruopščiai rūpinosi savo klientais, todėl gali tvirtai stoti prieš tokius stereotipus. Todėl tarp mūsų gaminių ne tik laminuotos, bet ir medinės grindys, kokybiškos parketlentės. LENEX gaminamos grindys Kaune - tiesiog neprilygstamos.

Taigi, kaip jau supratote prie pagrindinių namų interjero detalių dirbame "Nuo - iki". Žinome, kiek rūpesčių kelia ne tik pasirinkimas, bet ir namų įrengimas. Dėl šios priežasties LENEX kuria tam, kad padėtų Jums. Išmatuosime, patarsime, kaip išsirinkti, pasiūlysime patikimus meistrus, o Jums liks tik nuspręsti ir džiaugtis namų jaukumu.

Kodėl mes?

Durys, langai, grindų ir žaliuzių pasirinkimas vienoje vietoje, 
• LENEX ypatingas pasiūlymas „Nuo - iki" - nuo pasirinkimo iki įrengimo,
• Išskirtiniai pasiūlymai paremti ne žodžiais, o profesionalumu,
• Atstovaujame Lietuvos, Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių žymiausiems gamintojams.
Tikimės, jog visi išvardyti faktoriai padės Jums priimti geriausią sprendimą. O puikiai suprasdami ir įvertindami jūsų norus stengiamės, kad durys, langai, netgi žaliuzės kaina patenkintų jūsų lūkesčius. Užtikriname, jog LENEX profesionalų komanda, pasiruošusi Jums padėti, išklausyti ir visada laiku ne tik padaryti, bet ir įgyvendinti. 

LENEX grindys, plastikiniai langai ir durys Kaune: 
- jau daugiau kaip 20 tūkst. klientų džiaugiasi mūsų gaminiais.