3 6 7
Paklotai ir plėvelės grindų klojimui

Tam, kad paklotos naujos grindys turėtų gerą garso izoliaciją, būtų šiltos ar kad jas paklotumėte lygiai, siūlome įvairių rūšių paklotus. Mes prekiaujame Vokiškais, Portugališkais, Latviškais ir Lenkiškais gaminiais.

Paklotas „Pepi" (Latvija) - aukštos kokybės gaminys, skirtas būtent parketo ir laminuotų grindų klojimui ant įvairiausių paviršių. Suteikia dangai "elastingumą" ir nuslopina žingsnių ir erdvės garsus. Užtikrina ilgalaikį grindų komfortą. Paklotas tinkamas tiesti ant lygių, tik nešildomų grindų, suteikia minimalų grindų komfortą. Tačiau norint kloti ant betoninio paviršiaus rekomenduojame papildomai dėti polietileno plėvelę kuri apsaugos grindų dangą nuo galimos drėgmės.

Kamštinis paklotas (Portugalija,Vokietija) - pagamintas iš kamštinio medžio žievės. Šis paklotas yra labai vertingas ir teisingas sprendimas pagerinti grindų akustinėms savybėms, tiek iš apačios, tiek ir iš viršaus. Dėl korėtos, 40mln ertmių kubiniame metre (m3), struktūros, kamštinis paklotas tobulai tinka, po plaukiojančiu būdu klojamomis, medinėmis, laminuotomis, keramikinėmis, akmeninėmis, linoleumo ar vinilo grindimis. Kamštinis paklotas gali būti naudojamas tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir komercinėse patalpose, bei ženkliai prisidėti prie grindų akustinių savybių.

Paklotas „Provent" (Lenkija) - skirtas laminuotų grindų ir parketo klojimui ant įvairių paviršių. Efektingai slopina žingsnių ir erdvės garsus. Rifliuota pakloto apačia vaikštant sudaro priverstinį pagrindo vėdinimą, o tai apsaugoja nuo pelėsinio grybelio susidarymo. Gerai ašalinama visa galima drėgmė, grindų pagrindas išlieka sausas, todėl negadinama danga. Klojant ant betoninio paviršiaus, dėl galimos drėgmės atsiradimo, nebereikia papildomai dėti polietileno plėvelės.

Pūsta polietileno plėvelė „ Izonord" (Lenkija) - skirta parketo ir laminuotų grindų klojimui ant įvairių paviršių. Ši plėvelė gerai izoliuoja triukšmą sklindantį iš apatinių aukštų. Klojant ant betoninio paviršiaus, taip pat rekomenduojame papildomai dėti polietileno plėvelę apsaugant grindų dangą nuo galimos drėgmės. Mažina šilumos nuostolius per grindis. Slopina vaikščiojimo metu atsirandantį pašalinį triukšmą.

Medžio plaušo plokštė Konstruktor" (Lenkija) - naudojama kloti po laminuotomis grindimis, parketu, kilimine danga, linoleumu ir kitomis grindų dangomis. Šis paklotas naudojamas ir kaip garsą bei šilumą izoliuojantis bei išlyginantis pagrindą paklotas. Labai svarbu, kad rieš klojant plokštes ant betoninių grindų ar juodgrindžių, įsitikinti ar jos yra sausos ir švarios. Jei šių sąlygų neįmanoma patenkinti, rekomenduojama uždengti polietileno plėvele.

Pas mus išsirinksite visus paklotus Jūsų namų grindims!