3 4

 

        

Namų būna įvairiausių - nuo daugiabučio iki nuosavo kotedžo ar sodybos. Bet kuriuo atveju namo statyba ar buto remontas - tai ilgametė investicija, reikalaujanti apgalvoto ir protingo pasirinkimo. O vienas svarbiausių namo ar buto elementų yra langai ir durys, suteikiantys individualų charakterį. Jie sujungia namo vidų su išoriniu pasauliu ir turi didelę įtaką namo atmosferai. 

Visada stengiamės atsižvelgti į opias pasaulyje problemas, saugoti gamtą, todėl mūsų plastikiniai langai visada atitinka aukštus ekologinius reikalavimus. Mūsų prekių asortimente TrocalKBE  ir Kömmerling  plastikiniai langai, išsiskiriantys tuo, jog yra be švino, kuris, kaip žinia, yra kenksmingas žmogaus organizmui ir linkęs jame kauptis. Maža to, tokie langai yra žymiai atsparesni neigiamam aplinkos poveikiui, yra patvarūs, daug ilgiau išlieka blizgūs. Taip pat šie Greenline linijos bešviniai langai pasižymi ne tik ekologiniais sprendimais. Labai svarbūs parametrai, kuriais mūsų įmonė ypatingai rūpinasi, yra energijos taupumas ir patvarumas. 
 
Pasirinkdami mūsų langus ir duris Greenline, klientai gauna didelę naudą:

taupo energiją ir pinigus, nes Greenline langai gaminami iš energiją tausojančių 6 kamerų PVC profilių Greenline su originaliomis vokiškomis tarpinėmis ir su energiją taupančiais stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas U=0,6 W/m²K, todėl šilumos prarandama apie 25% mažiau lyginant su dauguma rinkoje siūlomų langų, pagamintų iš 5 kamerų profilių, kurių plotis - 70 mm;
• dėl ilgaamžiškumo daugelį metų nereikia remonto, todėl taupomi pinigai;
• nes Greenline plastikiniai langai kaina nesiskiria nuo kitokio tipo plastikinių langų;
• produktų ekologiškumo esmė ta, kad praėjus jų naudojimo laikui, kurio terminas - iki 30 metų, galima juos visiškai perdirbti, kad joks gaminio elementas neterštų mūsų aplinkos;
• Greenline plastikiniai langai ir durys yra visiškai antialergiški - nesukelia alergijos.
• Greenline langų ir durų privalumai susiję su gyvenimo komfortu, pasiektu geresniais garso izoliacijos parametrais.
 

Dėl visų šių savybių džiaugiamės, kad galime savo klientams užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę. O taip pat langai kainos atžvilgiu yra labai patrauklūs. Neįtikėtina, tačiau mūsų siūlomi langai taip pat saugo nuo įsilaužimo. Languose standartiškai įmontuoti specialūs plieniniai sutvirtinimai varčiose ir staktose bei apkaustai su varčios reguliavimo strypu staktoje. Todėl tai ilgapirščiams taps sunkiai įveikiama užduotis. 
Taip pat norime pažymėti, jog mūsų langus galite įsigyti visoje Lietuvoje. Siūlomi plastikinai langai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, kituose didžiuosiuose ir mažesniuose miesteliuose.

 

Pas mus rasite viską, ko reikia Jūsų langams!