OSMO HARDWAX-ALIEJUS ORIGINAL Padidinti

Įdėti į mano kolekciją

OSMO HARDWAX-ALIEJUS ORIGINAL 2,5 L

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Osmo Hardwax-Aliejus Original idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams.

150,00€ /vnt.

Osmo Hardwax Original
Osmo alyva
Skaidrus
2,5 L
Vokietija, "Osmo"

Apie prekę

PRODUKTO APRAŠYMAS
Skaidri, blizgi arba matinė medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Osmo Hardwax-Aliejus Original yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina patinimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiuvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

TAIKYMO METODAI
Pirma denkite neapdorota, nušlifuota mediena, apie 35 ml/m². Džiūvimo laikas – apie 8-10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po džiovinimo, greitai taikyti antrą sluoksnį, taip pat plonai apie 35 ml/m². Renovuojant arba perdažant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoknsio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus.

ĮRANKIŲ VALYMAS
Patartina įrankius valyti su Osmo Šepečių Valikliu ir skiedikliu (be aromatinių junginių) arba su vaitspiritu.

DŽIŪVIMO LAIKAS
Džiūvimo laikas – apie 8-10 val. (esant normalioms oro sąlygoms, 23 °C temp. ir 50 % santykinei drėgmei). Žema temperatūra ir (arba) didesnė drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką. Užtikrinkite gerą ventiliaciją. Po 2 – 3 savaičių, paviršius būna pilnai sukietėjęs.

DENGIAMUMAS
1 litras padengia apytiksliai 24 m² vienu sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. Visa informacija susijusi su sklandžiai obliuotais paviršiais. Kitokie paviršiai gali sumažinti dengiamumą

Pristatymas

Mes atvešime Jums Jūsų prekes!

Užnešimo paslauga
Įkainiai derinami individualiai, į pristatymo kainą užnešimo paslaugos kaina nėra įskaičiuota.

Montavimo paslauga
Įkainiai derinami individualiai, į kainą montavimo paslaugos kaina nėra įskaičiuota.

Užklausti apie prekę
OSMO HARDWAX-ALIEJUS ORIGINAL Padidinti

OSMO HARDWAX-ALIEJUS ORIGINAL 2,5 L

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Osmo Hardwax-Aliejus Original idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams.

150,00€

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kad galėtume sukurti Jums paskyrą.

Jau prisiregistravę?

Pamiršote slaptažodį?