Parketlentės

Yra skiriami du pagrindiniai medinių grindų tipai - grindys iš masyvo ir klijuotos trisluoksnės ar dvisluoksnės medinės grindys. Grindys iš masyvo - tai mums gerai žinomas tradicinis lietuviškas parketas bei grindinės lentos.
Skaityti daugiau...

Durų rankenos

Visada pabrėžiame, jog durys - vienas svarbiausių būsto akcentų, ne tik estetikos prasme, bet ir saugumo, patvarumo ir kokybės atžvilgiu. Nors jas išsirinkus, atrodytų rūpesčiai baigėsi, tačiau nemažiau dėmesio reikia skirti ir detalėms, tarp jų durų rankenos, spynos, durų furnitūra.
Skaityti daugiau...

Faneruotos durys

Turbūt yra tekę matyti duris, kurios atrodo kaip medinės, tačiau iš tiesų tokios nėra? Tai faneruotos durys . Nuo kitų durų, jos skiriasi tuo, jog jas gaminant karšto preso pagalba, jos yra užklijuojamos lukštu arba faneruote. Paprastai jų storis būna nuo 0.6 iki 3.00 mm. Tokiu būdu sudaromas vaizdas, tarytum, durys būtų pagamintos iš medžio masyvo. O panaudojus specializuotas medžiagas, pavyzdžiui baliklį, galima sukurti išskirtinį durų dizainą.
Skaityti daugiau...

EKO faneruotės vidaus durys

Šiais laikais tapo madinga ir naudinga eko produkcija, todėl daugelis žmonių skiria dėmesio ekologijai. Gaila, bet ne visada susimąstome, jog laminuotos ir faneruotos durys taip pat gali būti su eko ženklu.
Skaityti daugiau...

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kad galėtume sukurti Jums paskyrą.

Jau prisiregistravę?

Pamiršote slaptažodį?