Faneruotos durys

Faneruotos durys

Turbūt yra tekę matyti duris, kurios atrodo kaip medinės, tačiau iš tiesų tokios nėra? Tai faneruotos durys . Nuo kitų durų, jos skiriasi tuo, jog jas gaminant karšto preso pagalba, jos yra užklijuojamos lukštu arba faneruote. Paprastai jų storis būna nuo 0.6 iki 3.00 mm. Tokiu būdu sudaromas vaizdas, tarytum, durys būtų pagamintos iš medžio masyvo. O panaudojus specializuotas medžiagas, pavyzdžiui baliklį, galima sukurti išskirtinį durų dizainą.
Mūsų siūlomos faneruotos durys kaina nenusileidžia laminuotoms, tačiau jos yra ženkliai pigesnės už tikro medžio masyvo duris. Tačiau negalvokite, jog dėl šios priežasties faneruotos durys yra prastesnės ar mažiau kokybiškos. Visiškai ne. Esmė slypi tame, kad tokių durų pagaminimo technologija yra paprastesnė nei medžio masyvo, todėl jos yra gerokai pigesnės. Faneruotų durų kaina priklauso ir nuo jų sandaros. Pigesnės užpildytos kartonu, brangesnės - klijuotos medienos ar medžio drožlėmis. Šios durys tinka naudoti ne tik namuose, bet ir biuruose ar viešbučiuose. Jos tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Faneruotos vidaus durys išsiskiria:
• Lengvumu. Tokios durys yra žymiai lengvesnės nei medžio masyvo durys, todėl ne tik lengvai transportuojamos, tačiau ir naudojamos.
• Priežiūra. Faneruotų durų priežiūra yra tokia elementari, kad pamiršite, jog apskritai jas reikia prižiūrėti. Lengvai nuvalomos durys ne tik nepriekaištingai atrodys, tačiau ir ilgiau tarnaus. Naudojimo trukmė žymiai ilgesnė nei medinių ar laminuotų durų.

1) Jei durų faneruotės medžio masyvo paviršius apsinešė nešvarumais, profesionalai rekomenduoja naudoti specialias priemones, skirtas medžio gaminių priežiūrai, kurių nesunkiai rasite universaliose ar specializuotose parduotuvėse. Labai dažnai į tokių priemonių sudėtį įeina natūralus vaškas, kuris ne tik valo, bet ir apsaugo paviršių nuo aplinkos poveikio. Stenkitės naudoti specializuotas valymo priemones, ypač stiklinėms ir iš metalo pagamintoms vidaus durims.
2) Vidaus durys valomos minkštu audiniu, kad neliktų apnašų ir dulkių, po to patartina jas nupoliruoti.
3) Rekomenduojame kartą per pusmetį nupoliruoti visas durų detales, ypatingą dėmesį skiriant aplink durų rankeną esančiai sričiai, durų apačiai, durų rėmui ir pačiai faneruotei.

• Kokybė. Kaip jau minėjome dvejoti, jog faneruotos durys nusileistų kokybe kitokio tipo durims, tikrai neverta. LENEX užtikrina šių durų kokybę. Gamybai naudojamos tik kokybiškos medžiagos ir aukšti technologiniai sprendimai.
• Ekonomiška. Šiais laikais žmonės linkę ne tiek taupyti, kiek atkreipti dėmesį į kokybės ir kainos santykį. Ne veltui faneruotos durys įprasmina tokius žodžius, kaip ilgaamžiškumas, grožis, patvarumas.

Rašyti komentarą

Visi laukeliai yra privalomi

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kad galėtume sukurti Jums paskyrą.

Jau prisiregistravę?

Pamiršote slaptažodį?