KIILTO MS FlexSilan KLIJAI Padidinti

Įdėti į mano kolekciją

KIILTO MS FlexSilan KLIJAI

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Vieno komponento parketo klijai idealiai tinka pusiau elastingam suprojektuoto parketo, parketo blokų ir lentų klijavimui. Be vandens.

Specialios funkcijos

 • specialūs klijai suprojektuoto parketo klijavimui
 • SMP klijai be vandens

105,00€ /vnt.

KIILTO MS FlexSilan parketo klijai
Medinėms grindims
1 kibiras: 16,5 kg
Suomija, "Kiilto"

Apie prekę

PAGRINDAS

Tinkamas klijuoti pagrindas yra: šildomos grindys, cementinis pagrindas, fanera, OSB, MDP plokštės, kamštinės plokštės, garso izoliacinės plokštės ar senos nušlifuotos medinės grindys. Klijuojamas pagrindas turi būti lygus, tvirtas ir švarus. Cementinės grindys turi būti nušlifuotos, o dulkės susiurbtos su dulkių siurbliu. Klijuojant smulkų parketą, jei reikia, pagrindas gali būti išlygintas su Kiilto išlyginamuoju grindų mišiniu (pvz Fiberflex, Top Plan). Cementinio pagrindo drėgmė turi būti maks 3 -% pagal svorį arba 80% santykinės drėgmės.

SAVYBĖS

 • Pagaminta Suomijoje
 • M1 sertifikatas – į aplinką neišskiria jokių kenksmingų dalelių
 • paruošti naudojimui, vieno komponento
 • pusiau elastiniai
 • be skiediklių
 • be izicionatų
 • be vandens, parketas “neišsipučia”
 • gamykloje nulakuotam ir nelakuotam parketui
 • tinka klijuoti ant šildomų grindų

TECHNINĖ INFO

Rišančioji medžiaga modifikuotas sililas Santykinė masė 1,65 kg/l Degumas nedegus Užšalimas -10oC Žemiausia darbo temperatūra +15°C

IŠEIGA

apie 1,0 kg/m2

ATVIRAS IŠLAIKYMAS

0 minučių (galima klijuoti nedelsiant)

DARBO LAIKAS

apie 30 minučių

DARBO INSTRUKCIJA

Klijams gruntas nereikalingas. Užtepkite klijus ant klijuojamo pagrindo, naudodami dantytą glaistyklę (“šukas”). Parketas uždedamas ant šviežių klijų. Užtepkite klijais tik tokį plotą, kurį per 30 minučių suspėtumėte užklijuoti parketu. Prispauskite parketą prie pagrindo. Stuksendami įsitikinkite ar parketas visur pilnai prilipo prie pagrindo. Parketas neklijuojamas per siūles. Prie sienų palikti tarpus 10 -15 mm. Šlifuoti ir lakuoti parketą rekomenduojame ne anksčiau, kaip praėjus 24 – 48 val. po suklijavimo. Šviežios klijų dėmės nuvalomos su acetonu, o išdžiūvusios tik mechaniniu būdu. Po kibiro atidarymo, klijus išnaudoti per 2 – 3 dienas.

REKOMENDUOJAMOS

Kambario, klijų ir pagrindo temperatūra +18…+20°C DARBO SĄLYGOS Klijuojamo pagrindo drėgmė – plokščių 8…12% – betono maks.3 % pagal svorį arba žemiau 80% santykinės drėgmės. 
Klijai ir parketas turi būti palikti klijuojamoje patalpoje, kol pasieks kambario temperatūrą. Tokios sąlygos, kaip kambario temperatūra, klijų temperatūra ir parketo temperatūra, bei oro drėgmė smarkiai įtakoja klijavimo savybes. Todėl mūsų rekomendacijos gali būti naudojamos kaip rekomendacija. Taip pat atsižvelkite į parketo gamintojo rekomendacijas.

PAKUOTĖ

16,5 kg plastikinis kibiras

DARBO SAUGUMAS

Venkite bereikalingo odos kontakto su šviežiais klijais. Pasirūpinkite gera kambario ventiliacija. Nedelsiant uždarykite kibirą po darbo su klijais. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nesukietieję klijai negali būti išpilami į kanalizaciją. Klijų likutis turi sustingti, tada juos galima išvežti į savartyną. Pagal pageidavimą galima gauti produkto saugos duomenų lapą.

SVARBU

Laikyti originalioje ir neatidarytoje pakuotėje ne žemesnėje nei +1°C temperatūros patalpoje. Po ilgo sandėliavimo gerai išmaišyti. Maksimalus saugojimo laikas yra 9 mėnesiai. 
Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbų kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.

Atsisiųsti

Pristatymas

Mes atvešime Jums Jūsų prekes!

Užnešimo paslauga
Įkainiai derinami individualiai, į pristatymo kainą užnešimo paslaugos kaina nėra įskaičiuota.

Montavimo paslauga
Įkainiai derinami individualiai, į kainą montavimo paslaugos kaina nėra įskaičiuota.

Užklausti apie prekę
KIILTO MS FlexSilan KLIJAI Padidinti

KIILTO MS FlexSilan KLIJAI

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Vieno komponento parketo klijai idealiai tinka pusiau elastingam suprojektuoto parketo, parketo blokų ir lentų klijavimui. Be vandens.

Specialios funkcijos

 • specialūs klijai suprojektuoto parketo klijavimui
 • SMP klijai be vandens

105,00€

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kad galėtume sukurti Jums paskyrą.

Jau prisiregistravę?

Pamiršote slaptažodį?